<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Новости Кино
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Полезные ссылки

#

ГОП знайомтесь: анімаційні герої комедії

Серый Лев | 2011-04-05 12:47:19  
Сообщение прочтено 1487 раз

ДО СВЯТА ВЕЛИКОДНЯ, 21 КВІТНЯ, НА ЕКРАНИ КІНОТЕАТРІВ ВИХОДИТЬ ПАСХАЛЬНА КОМЕДІЯ ГОП.


К.В.
(Рассел Бренд/ Сергій Притула)

Сина Пасхального Кролика, К.В., з дитинства привчали до думки, що він успадкує родинну справу. На прикрість для його батька, К.В. не хоче займатися тим, що багато поколінь робили його пращури. Тому він залишає Острів Пасхи, щоб вирушити до Лос-Анджелесу задля здійснення своєї мрії – стати барабанщиком. К.В. має власну думку щодо свого майбутнього, він самостійний підліток, який шукає своє місце в житті. Знаходячись далеко від дому, він усвідомлює цінність і важливість родини.

Батько К.В. / Пасхальний Кролик (Хью Лорі/ Євген Малуха)

Раз на рік у магічну весняну ніч один легендарний кролик бере на себе відповідальність за доставку пасхальних яєць і цукерок дітям усього світу. Але його обов’язки на цьому не кінчаються. Цей кролик повинен протягом всього року контролювати процес виробництва цукерок, розмальовки яєць і наглядати за легіоном курчат, які над цим працюють. Напередодні своєї пенсії він повинен передати ці відповідальні обов’язки своєму спадкоємцю, сину К.В. Тільки існує одна проблемка: К.В. не хоче цієї роботи. І що з цим вдієш?

Ціпа Карлос, його права рука, часто допомагає Пасхальному Кролику в нагляді за процесом роботи на цукерковому заводі. І ще в його розпорядженні є спец загін: рожеві берети.

Карлос (Білл Хейдер/ Олег Скрипка)

Жорсткий, прискіпливий і… занадто великий, щоб бути ціпою. Карлос завжди у справах. Він вкрай невдоволений керівною позицією Пасхального Кролика та його родичів. Карлос у великодній справі завжди був номером два. Тепер же настав час для ціп піднятися… Тому Карлос агітує своїх колег-ціп підняти бунт – він хоче замінити великодні яйця і цукерки на насіння і «апетитних» хробаків В кінці кінців, головне на Пасху  - яйця, і кому, як не ціпам, їх розносити? Цього року, коли К.В. зник, Карлос отримує шанс.

Допомагає йому у всьому Філ, який бігає за Карлосом, наче цуценя.

Філ (Джек МакБрайєр/ Євген Локтіонов)

Так само, як кожному генералу потрібні солдати, Пасхальному Кролику потрібні кваліфіковані ціпи, щоб Пасха відбулася. Вони повинні бути працьовиті, лояльні і кращі з найкращих. Філ не відповідає жодній з цих вимог, але якимось чином він все ж таки отримав роботу і дуже щасливий з цього. Він виготовляє цукерки, зависає з іншими ціпами, спить, коли ніхто його не бачить – життя прекрасне. Філ завзятий працівник, сповнений ентузіазмом, але він не найяскравіший олівець в коробці. Його рідко можна побачити без мобілки в руках.

Рожеві берети (не розмовляють)

Королівська гвардія Пасхального Кролика – ці кролі як натренований загін спецназу. Ц них є м’язи, у них є зброя…у них є симпатичні яскраво-рожеві берети. Вони – найкращі з найкращих. Коли К.В. тікає з дому, їхнє завдання знати його і повернути. Вони виконають своє завдання, і ніщо не стане їм на заваді. Вони завжди носять свої берети і ніколи

 Про фільм: Хіба він мусить все життя займатися шоколадними дзвіночками, кольоровими стрічками та бавитись з дітлахами тільки тому, що  це робили кролики в його сім’ї багато поколінь? Ні, наймолодший представник славного роду пасхальних кроликів, виявився  бунтарем.  Він бере в  пухнасті  руки власну долю,  ловить ритм і починає свою рок-кар’єру барабанщика.
Это сообщение написано также в: Мультфильмы (0 комментариев)
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены