<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Новости Кино
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

80-річчя Жовтня

Серый Лев | 2011-01-25 13:43:26  
Сообщение прочтено 993 раз

Юбилей,кинотеатры,украина,ЖОВТЕНЬ29-го січня 2011 року виповнюється 80 років із дня проведення першого кіносеансу в київському  кінотеатрі «ЖОВТЕНЬ».  

Це є перший в Україні кінотеатр, збудований по спеціальному проекту. Його назва тоді була «9-те Держкіно», а відкрився він прем’єрою кінострічки «ГЕГЕМОН» виробництва Київської кіностудії /нині – імені О.П.Довженка/. На екранах «ЖОВТНЯ» демонструвалися  майже всі  кращі фільми радянського кіно, а також видатні картини зарубіжного. В його кінозалах виступали провідні діячі українського кінематографу, представляючи свої твори небайдужим кіноглядачам.

Починаючи з 2000-го року «ЖОВТЕНЬ» веде відлік своєї нової історії. Будівля відремонтована, у двох кінозалах встановлена сучасна апаратура. Зараз «ЖОВТЕНЬ» - це  5-ти зальний  кінокомплекс, який має відповідну інфраструктуру і цікавий, грамотно спланований репертуар. Аудиторія кінотеатру в 2010 році  склала  120 тис. глядачів при соціально доступній середній вартості кіноквитка 29 грн. Податків, зборів, платежів у бюджет в 2010 році «Жовтень»  сплатив понад 1,5 млн.грн. Бюджетної підтримки не одержував, податковими пільгами не користувався.


Юбилей,кинотеатры,украина,ЖОВТЕНЬ

«ЖОВТЕНЬ» веде активну кінопропагандистську, кінопросвітницьку  роботу. В його залах, крім поточного прем’єрного репертуару, проходять регулярні фестивальні покази, кіноретроспективи, прем’єри, творчі зустрічі глядачів з кінематографістами України та зарубіжних країн. Значна доля екранного часу «ЖОВТНЯ» - кіно Європи. Така увага до європейських фільмів відзначена  відповідною інституцією  Європейського Союзу, внаслідок чого «ЖОВТЕНЬ» /один з двох кінотеатрів від України/ прийнятий до Міжнародної асоціації європейських кінотеатрів «ЄВРОПА-СІНЕМА», чим підтверджено відповідність  організаційного і культурного рівня роботи  кінотеатру європейським стандартам.


Юбилей,кинотеатры,украина,ЖОВТЕНЬ

Всі ці успішні аспекти діяльності «ЖОВТНЯ»  в останні роки стали можливими завдяки наполегливій творчій праці колективу на чолі з директором Людмилою  Горделадзе, членом правління Національної Спілки кінематографістів України,  яка очолила це підприємство на початку 2000-го року, прийнявши його в досить незадовільному стані, таким, що навіть не проводив  основну діяльність, – показ кінофільмів. Нині «ЖОВТЕНЬ» - це справжній сучасний заклад  культури, успішне столичне підприємство національної кіноіндустрії, культурний  раритет міста Києва. 

80-річчя «Жовтня»  - загальноміська культурна подія – для киян, культурної громадськості та засобів масової інформації. Більш докладну інформацію про історію  і сьогодення кінотеатру, а також ілюстрації  можна отримати, звернувшись за тел. 417-30-04 до адміністраторів кінотеатру або до директора.

Урочистий вечір з нагоди 80-річного ювілею кінотеатру «Жовтень»  відбудеться 29-го січня, в суботу. 

Початок о 17-00.

Это сообщение написано также в: КиноМЕТА (0 комментариев)
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены